Mobirise

Genital Estetik

Op. Dr. Arzu Değirmenci AKAR ile Genital Estetik Yaptıran tüm bayanlara, G Noktası Büyütme ve PRP ile Vajinal Gençleştirme tedavisi HEDİYEMİZDİR!

Op. Dr. Arzu Değirmenci AKAR

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

İlk, orta ve lise öğrenimimi birincilikle tamamladıktan sonra 1995 yılında Bursa Uludağ Üniverstesi Tıp Fakültesini kazandım. 2002 de mezun olduktan sonra 1 sene Bilecik Küre Sağlık Ocağında mecburi hizmet yaptım. 2004 yılında İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığını kazandım. Uzmanliğimı aldıktan sonra Erzurum Oltu Devlet Hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladım. Mecburi hizmet sonrası bir müddet Profösör Doktor Teksen Çamlıbel'in ekibinde JİNEMED bünyesinde çalıştım. 2014 yılından beri İzmir Özel Karataş Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktayım.


Yaklaşık 17 senelik kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı karıyerimde yurt içi ve yurt dışı kongre ve kurslara katıldım.Mesleğimle ilgili bir çok alana ilgi duyduğum için her konuda kendimi geliştirsemde özel ilgi alanlarım genital estetik operasyonları ve kadın genital sistem sarkmaları ve idrar kaçırma operasyonlarıdır.Lise yllarından beri resime ve görsel sanatlara olan ilgim beni kadın doğum ve görselliğin birleştirdiği genital estetik operasyonlara yönlendirmiştir.Tabiki genital estetik operasyonları yaparken aynı zamanda vajina, idrar kesesi ve kalın barsak arasındaki anatomik yapıyı ve bozulan bu anatomik yapının yeniden restorasyonunu çok iyi kavramak gerekir.Çünkü kadında genital organ sarkmaları varken bu sarkmaları anatomik olarak düzeltmeden tam bir vajinal daraltma yapmak mümkün değildir.Ayrıca idrar kaçıran hastalarda çok küçük bir ek operasyonla bu sorunda ortadan kaldırılmaktadırDolayısıyla cerrahın ürojinekoloji yani kadın pelvis ve genital organ sarkmaları ve hastalıkları ile ilgili de yeterli donanıma sahip olması gerekmektedir.

Genital estetik ve ürojinekoloji operasyonları ile ilgili dünya ürojinekoloji derneği başkanı Prof. Dr. Akın Sivaslıoğlu ve Prof.Dr.Eray Çalışkan dan eğitimler aldım.Bu konuda başka bir çok kurs ve canlı cerrahilere katıldım.  Uluslararası Estetik Genital Cerrahi ve Seksoloji Derneği'ni (International Society of Aesthetic Genital Surgery and Sexology- ISAGSS) ve Türkiye Ürojinekoloji Derneği üyesiyim.Aktif olarak bu alandaki operasyonlarıma çalıştığım kurumda devam etmekteyim. 

Kliniğimizin Farkları Nelerdir?

Kendinizi rahat hissederek isteklerinizi çekinmeden söyleyeceğiniz sıcak bir ortam ve hasta –hekim ilişkisi; Dolayısıyla gerçek hasta memnuniyeti...

Genital estetik alanında istediğiniz her türlü operasyonun (yağ dolgu ,PRP, genital beyazlatma vb.)titizlikle yapılması. Estetik operasyonlarla beraber idrar kaçırma ,ıdrar kesesi ,rahim sarması vb. operasyonların da beraber yapılması.

Hastaya boş vaat ve garanti vererek değil, onun isteklerini en iyi anlayarak ve ona uygun en iyi operasyonu yaparak en başarılı sonuçların elde edilmesi.

Ürojinekoloji alanında da uzman olunduğu için , vajenden gaz çıkarma, günlük hayatta ve ilişki esnasında aşırı akıntı vb. şikayetlere neden olan vajinadaki tüm kusur ve yırtılmaları doğru tesbit edip gerçek bir vajina daraltma yapılması.

Doktorunuz Anlatıyor.

Konu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri Tv8'de yayınlanan 8'DE SAĞLIK programında anlattım. Daha detaylı bilgi için bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Mobirise
Labioplasti (İç Dudak Estetiği)

Doğuştan gelen şikayetler arasında yer aldığı gibi, zaman içinde de ortaya çıkan şikayetlerden biridir. Bazı kadınlarda görülebilen rahatsızlıkta iç dudağın dış dudaklarını dışına kadar sarkacak şekilde büyüdüğü görülebilmektedir. Sağlık açısından son derece önemli bir şikâyet oluşturmasa da estetik açıdan oldukça rahatsız edici olabilir. Şikâyetin ortaya çıkışı doğuştan olabilirken aşırı kilo alıp vermeye bağlı olarak da oluşabilmektedir. Cinsel hayatı erkek için etkilemezken kadının bireysel olarak kendini kötü hissetmesi sonucu cinsel soğukluk oluşturabilir.

Mobirise
Klitoral Hudoplasti

Kadınlar için orgazm sağlayan en önemli bölümlerden biri olan klitoris, operasyonu ile klitoris üzerinde olan tümsekçiğin alınması sağlanır. İşlem klitorise hiçbir zarar vermediği gibi, daha fazla ortaya çıkmasını sağlayarak penis ve partnerin vücudu ile daha fazla temas etmesi mümkün olmaktadır. Klitoris etrafında oluşan cilt kırışıklarının düzeltilmesi için yapılan operasyon hem görsel olarak pozitiflik katarken hem de cinsel olarak artı kazandıracaktır.Yanlız burda klitorisin üzerindeki fazla deriyi çıkarırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus klitorisi cinsel uyarım için açığa çıkarırken çok ta fazla açığa çıkarmamaktır.Çok fazla klitoris açığa çıkarildığı zaman kadında aşırı uyarılmalar ve hassasiyet oluşabilmektedir.

Mobirise
Vajina Daraltma ve Gençleştime

Kadınlarda genital organın içi olarak yada döl yatağı olarak bilinen kısıma vajina denmektedir. Bebeğin oluşumu için ilk adım bu noktada atıldığı için cinsel ilişkinin başladığı noktada yine burası olmaktadır. Ayrıca gelişim evresi sona eren fetüsün de doğumu bu noktadan gerçekleşir. Doğuma olanak tanımasına rağmen söz konusu bölümün asıl görevi eşler arasında gerçekleşen cinsel birleşmede hem penisi karşılamak hem de cinel hazzın ortaya çıkmasını sağlamaktır. Normal doğumlarda oldukça genişleyerek bebeğin çıkışına olanak tanıyan bölge doğum sonrasında yeniden eski ölçülerine dönemeyebilir.Genetik faktörler , ağır kaldırma, doğum, gebelik vb gibi faktörlerin etkisiyle oluşan vajinanın arka kısmındaki genişlikler burda akıntının sürekli birikerek akmasına ve geçmeyen vajinal akıntı şikayetine neden olmaktadır.Ayrıca cinsel ilişki sırasında penis sanki bir sıvı dolu kabın içine giriyormuşçasına yoğun bir akıntı oluşmaktadır.Vajinanın ön ve arka kısmındaki genişlemeler havanın vajene dolarak uygunsuz ortamlarda sanki gaz çıkarıyormuş gibi çıkarak kadının utanç duymasına ve özgüven kaybına neden olmaktadır.

Mobirise
Genital Bölge Beyazlatılması

Yaşlılığa bağlı olarak ortaya çıkabilen ya da doğuştan gelen özellikler arasında yer alan vajina kararması oldukça sık görülen sorunlar arasında yer almaktadır. Lazer ile müdahale edilerek 2 seans işlemde beyazlatma bölgede sağlanabilmektedir. Hormonal değişimlerin büyük rol oynadığı siyahlaşma sorununu kremler ya da benzer cilt ürünleri ile çözmek mümkün değildir. Gebelik sırasında en üst düzeye çıkan estrojen hormonuna bağlı olarak UV ışınlarının etkisinde kalan vajina da kararma yoğun bir noktaya ulaşmaktadır.

Mobirise
Gspot Uygulaması ile Büyütme

Gspot uygulaması, orgazm sorunu yaşayan kadınların talep ettiği önemli klinik destekler arasında yer almaktadır. Daha komplike ve güçlü orgazm talep eden kadınların tercihleri arasında yer alan Gspot uygulaması ile orgazm sorunu yaşayan tüm bireyler için minimum 6-10 ay süresince üst düzey orgazm yaşamaları mümkün olmaktadır. Cinsel ilişki sırasında kolay ulaşabilir bir nokta olması için G noktası altına enjekte edilen dolgu maddesi ile G noktası bir miktar şişirilmiş ve penis için daha fazla temas yüzeyi oluşturmuş olacaktır. Vücut tarafından emilen dolgu maddesinin vücuda hiçbir yan etkisi yoktur.Bu işlem aynı zamanda hastanın kendi kanı alınarak kök hücre elde edilerek PRP işlemi ile G noktası büyütülerek te yapılabilir.PRP kadının vajen ve klitorisinde tüm hassas bölgelerine yapılarak ta uygulanabilir.

Mobirise
Hymenoplasti (Kızlık Zarı Onarımı)

Sağlıklı bir bireyin ilk cinsel deneyimine kadar geçen sürede, dışarıdan gelen mikrop ve bakterilere karşı, bireyi çocuk sayılacağı dönemlerde koruma amacı ile yer alan kızlık zarı, zaman içinde toplumumuz ve diğer baskıcı toplumlarda farklı bir amaç uğruna emniyet mahiyetinde kullanılmaktadır. Oysa sağlıklı bir evlilik için bireyin cinsel eğitimi ve deneyimleri son derece önemli olsa da evlilik öncesi yaşana cinsel deneyimin kabul edilmemesi için kızlık zarı büyük önem kazanmıştır. Fakat doğuştan hiç yer alamayacağı gibi esnek yapıda da görülebilen kızlık zarı söz konusu olabilir. Bu nedenle ülkemizde de önemli derecede talep gören kalıcı ve geçici kızlık zarı tedavisi kısa süreli bir işlem olup geçici süre ile yapılan kızlık zarı tedavisi 15 gün kalıcı olarak yapılan kızlık zarı tedavisi ise ilk cinsel birleşime kadar kendini korumaktadır. Bu sayede cinsel birleşmede kan akışı söz konusu olmaktadır.

Mobirise
Dış Dudak Dolgunlaştırma ve Estetiği

Kadınlarda doğuştan var olan şekil bozuklukları ve ilerleyen zaman içinde görülen dudak dış dudak değişiklikleri, kadınlar için psikolojik travma oluşturan etkiye sahiptir. Vajina da görülen şekil bozuklukları kadınlar için hem mutsuzluğu hem de cinsel isteksizliği beraberinde getirebilmektedir. Kadının huzurlu olmadığı koşullar altında cinsel ilişkiye girmesi ve birlikteliğini normal seyrinde devam ettirmesi çiftler için oldukça zor olacaktır. “Dış dudak kadın cinsel organının en dış kısmında yer alan, bakıldığında ilk görülen kısımdır” Dış dudağın şekli ve görünüşü estetik açıdan ilk dikkat çeken alan olmaktadır. Dış dudak şikayetleri incelendiğinde sürecin doğuştan itibaren az gelişmiş, çok gelişmiş ve asimetrik gelişmemiş olarak farklılıklar oluşturabildiğini görmek mümkündür. Dış dudağın şekli ve büyüklüğü ve istenilen ölçülerde gelişmiş olması en çok tercih edilen yapılardır. Genel olarak genç kadınların şikayet ettiği durumlar arasında tam olarak gelişmemiş dış dudak ve asimetrik olarak gelişmemiş dış dudak şikayetleri öne çıkmaktadır.

Mobirise
Labia Majora Estetiği ile Klitoris Küçültme

Dış dudağın olması gerektiğinden çok daha büyük bir formda olması özellikle bikini ve dar pantolon giymek isteyen kadınlar için oldukça büyük bir sorun oluşturacaktır. Çünkü hem iç çamaşır dışından fazlası ile belli olan dış dudak hem de sürtünmeden dolayı tahriş olabilmektedir. Yapılan dış dudak küçültme operasyonu ile bu görünüm yok edilirken, dış dudağın gergin ve dolgun yapısı korunmaktadır. Dış dudağın büyümesini etkileyen ana unsurlar arasında yer alan fazla kilo olacağı gibi, yağlı cilt yapılarına sahip kadınlarda da dış dudağın büyüklüğü önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Sizin için hediyemiz var!

Şimdi Genital Estetik yaptırırsanız, PRP ile Vajina Gençleştirme ve G Noktası Büyütme işlemlerinden
TAMAMEN ÜCRETSİZ bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

The number of items is limited in this block. Open the Block parameters to change the amount of items.

Mobirise Kit is a service that provides the access to all current and new themes/extensions developed by Mobirise. New themes/extensions are released every month and will be available in your account during your plan period, without any additional charge.

Yes, Mobirise is free for both non-profit and commercial sites.

This extension allows editing the code of block in the app. Also, it's possible to add code to the head and body parts of pages.

Mobirise Kit is a service that provides the access to all current and new themes/extensions developed by Mobirise. New themes/extensions are released every month and will be available in your account during your plan period, without any additional charge.

Yes, Mobirise is free for both non-profit and commercial sites.

The number of items is limited in this block. Open the Block parameters to change the amount of items.

Mobirise Kit is a service that provides the access to all current and new themes/extensions developed by Mobirise. New themes/extensions are released every month and will be available in your account during your plan period, without any additional charge.

Yes, Mobirise is free for both non-profit and commercial sites.

This extension allows editing the code of block in the app. Also, it's possible to add code to the head and body parts of pages.

Mobirise Kit is a service that provides the access to all current and new themes/extensions developed by Mobirise. New themes/extensions are released every month and will be available in your account during your plan period, without any additional charge.

Telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

1-2 dakika içinde sizinle iletişime geçiyoruz.

Adres

336 Sok. No:26 Karataş / Konak -İZMİR


İletişim:

Phone: +90 544 96 96 196

Web Sitemiz
Mail:

info@karatashastanesi.com.tr

Made with Mobirise free site templates