Özel Karataş Hastanesi

Vizyon & Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Etik ilkelerden ödün vermeksizin tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma yaşamı koşullarında, hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmette etkinlik, süreklilik, zamanlılık anlayışı ile çalışan memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Uluslararası kalite standartlarını sağlamış, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet sunmak,

  • Hasta haklarının takibinde ve çözümünde lider kurum olmak,

  • Hasta ve çalışan güvenliğine uyumlu hastane altyapısı ve konforu ile nitelikli sağlık hizmeti sunmak,

  • Teknolojik altyapı ile uzman ve nitelikli kadroları buluşturmak,

  • Ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak personeli sürekli eğitmek,

  • Kaliteli hizmeti toplumun geniş bir kesimine sunmak.
     

DEĞERLERİMİZ

  • Ulaşılabilirlik, Güleryüzlülük, Saygınlık, Hijyenik Ortam, Hasta Mahremiyeti, Etkili İletişim, Takım çalışması, Hasta ve Çalışan Güvenliği, Kalite ve Sonuç Odaklılık

 

 

 

Özel Karataş Hastanesi

Tarihçemiz

İzmir’in ilk özel hastanesi olan Karataş Hastanesi 1827 yılında kurulmuştur.

1950’de hastaneye Doğum Kliniği ilave edilmiştir. Kadın Doğum konusunda İzmir’de hayli iddialı olup, aylık doğum sayısı en yüksek hastanelerden biridir.

2013 Nisan ayı itibari ile Özel Çankaya Tıp Merkezi bünyesine dahil olan tarihi Karataş Hastanesi; yenilenen modern binası , hasta odaları ,90 yatak kapasitesi, 4 farklı ameliyathanesi, tam donanımlı "Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi" ve uzman hekim kadrosu ile 16 farklı branşta sunduğu sağlık hizmetiyle artık sadece Kadın Doğum değil Tüm Branşlarda hizmet vermektedir .

200 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ,tüm çalışanlarımıza aşıladığımız etik değerlere bağlılık ve hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ile halkımıza her geçen gün daha iyi sağlık hizmeti veriyor , her daim sağlığınızın arkasında olmaya devam ediyoruz.